Ana içeriğe atla

Biwebal.com - Yeni Nesil Freelancerlar

Yeni nesil freelancer topluluğu biwebal.com artık yayında. sizde web sitenizi yaptırmak için girebilir ucuz web sitesi ve kaliteli web sitesi yaptırabilirsiniz.

Biwebal Hakkında2010 yılında web tasarım dünyasına adımını atmış olan Biwebal ekibimiz özgün ve yaratıcı çözüm fırsatları ile sektör alanında yerini alır. 3 yıldır üretmiş olduğumuz tasarım projeleri sayesinde tecrübe sahibiyiz. Oluşumumuz güncel son teknolojik olanakları aktif bir şekilde takip ederek çeşitli taleplerinize cevap veren tercih durağınız haline gelir. Aldığı projeler üzerinde hassas bir şekilde çalışan Biwebal ekip arkadaşları e-ticaret ve kurumsal platformların sahip olduğu tüm avantajları dikkate alarak web site tasarımlarını şekillendirir.
HİZMETLERİWeb site tasarımıAdwords ReklamcılıkSeoKurumsal Web SitesiE-Ticaret SitesiKişisel Web Sitesibiwebal.com sayesinde yukardaki hizmetlerden faydalanabilir sitenizi 299'TL den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. kısa süreliğine fiyatlarımız indirimde olacaktır.…

Birbirinden Güzel Dizi Tavsiyeleri

dizi tavsiyeleri

1.Sherlock

Sherlock dizisi suç ve gizem alanında nam salmış olan en iyi diziler arasındadır. Farklı senaryosu ile seyircileri kendisine hayran bırakan bu dizi İngiltere yapımıdır.

Sherlock Holmes adında ki dedektif zekasıyla her şeyi tüm ayrıntısına kadar saniyeler içinde dikkatlice düşünmesiyle insanları kendisine hayran bırakmaktadır.

Tesadüfen tanıştığı John Watson adındaki eski bir askeri doktor ile arkadaş olur ve aynı eve taşınan bu başkarakter artık onun yardımıyla beraber olaylara karşı daha farklı bir bakış açısı geliştirmektedir.

Seyircileri hayran bırakan bu diziyi izlemek için:
 http://www.harikadizi4.com/sherlock

2.Chicago P.D.

“Chicago PD” adlı dizi, 2014 Amerika yapımıdır. Chicago Polis Departmanı iki farklı gruptan oluşmaktadır, bir gruptaki polisler sokak suçluları, diğeri ise organize suçlular, uyuşturucu kaçakçılığı ve cinayet gibi olaylara el atmaktadırlar.

Ekibin yöneticisi Hank Voight adalet ve kanunları uygulama tarafındadır. Ekipteki bazı polisler kanunu takip etmek yerine suçluların anlayacağı dilden davranış göstermeye başlar.
Bu duruma karşı olan Hank, kanunun polislik görevinden bile daha üstün olduğunu ekibindekilere gösterecektir.

Bu heyecanlı ve aksiyonlu polisiye dizisini izlemek için:
http://www.harikadizi4.com/chicago-pd

3. The Simpsons

The Simpsons dizisi ön plana çıkan en iyi animasyon çizgi dizilerden bir tanesidir. Eski bir tarihe dayanan The Simpsons dizisinde başkahraman olarak yer alan Homer Simpson’ın evlendiği kadının ismi Marge’dir. Mutlu bir evlilikleri olan bu çiftin tatlı üç çocuğu bulunmaktadır.

Komedi faktörünün ön planda olduğu bu dizi Amerika yapımına aittir. Bol bol gülebileceğiniz bu dizi sizi aynı zamanda aile yaşamı hakkında birkaç fikir sahibi edebilir.

Bu dizinin başkahramanı Homer yemeye ve içmeye olan tutkunluğuyla ön plana çıkmaktadır. Ayrıca bizleri güldürmeyi başaran bu kahramanın çocukların hepsinin birbirinden farklı özellikleri vardır.

Aile ve komedi dizilerini sevenler için birebir olan bu diziyi izlemek için:
http://www.harikadizi4.com/the-simpsons

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngilizce Altyazılı Film ve Dizi İzleme Siteleri

Bu yazımda sizlere ingilizce altyazılı dizi siteleri ya da ingilizce altyazı film sitelerini'nin listesini vericem ingilizcenizi geliştirmek için en iyi yollardan biri şüphesiz ki film izlemektir. bir süre sonra olayları küçükten anlamaya başlarsınız. kendinizi geliştirirsiniz ki buna şahit oldum kendimden biliyorum... lafı uzatmadan bulduğum ingilizce altyazı dizi film izleme sitelerini vereyim.
1 - ) Voscreen bunu zaten bir önceki yazım olan ingilizce nasıl geliştirilir ? adlı makalemde vermiştim. ama bu listede olmasını istedim çok yarayışlı bir sitedir. filmlerden veya dizilerden sizlere kesitler sunarak tahmin etminizi bilmenizi sağlar. deneyip öğrenmek için siteye giriş yapabilirsiniz. 2 - )  Ororo.tv Gerçekten google'da baktıgınız zaman en iyi sonuç Ororo.tv'den öğrenmekten geçiyor filmlerin çoğunu ingilizce altyazılı izleyebileceğiniz bir site ve zaten slogan'ıda Tv programlarını ve filmleri izleyerek ingilizce öğrenin. gerçekten ingilizce öğrenmek için en iyi…

Kim Milyoner Olmak İster ? Hakkında Herşey

Merhabalar,hepimiz bir kere de olsa kim milyoner olmak ister adlı yarışmaya katılmak istemişizdir. bende bunun üzerine size nasıl katılacağınızı nasıl sonuçları öğreneceginizi anlatacagım herşeyi anlatmadan kim milyoner olmak ister neymiş bir öğrenelim...
Kim Milyoner Olmak İster Nedir ?Kim milyoner olmak ister 2011'den beri atv'de yayınlanan yarışma programıdır. selçuk yöntem tarafından sunulmaktadır. bir sürede olsa kenan ışık'da sunuculuk yaptı. sağlık sorunları nedeniyle programı bırakmak zorunda kaldı.  yarışmanın kurallarına gelecek olursak toplamda 12 soru var 2.soruda 1000 TL 7.soruda ise 15000TL baraj soruları bulunmakta eğer yarışmayı kaybederseniz geçtiginiz en sondaki baraja düşersiniz. ayrıca size sunulan 4 joker hakkı bulunmakta joker hakları telefon,yarı yarıya,seyirciye sorma,çift yanıt'dır. çok fazla açıklamadım zaten hepimiz biliyoruz  sadece yüzeysel olarak geçtim Kim Milyoner Olmak İster Nasıl Başvurulur ?Kim milyoner olmak ister programına başvurm…

Eskiden Hepimizin Kullandığı Programlar

Maziyi hatırladım şimdi önceden herkesin kullandığı bilgisayar programları vardır. bunları yazmak istedim.. sizde aşağıya kullandıklarını yorum olarak bırakabilirseniz yazıma ekleyebilirim haydi başlayalım...
1 - ) Messenger
Hepimizin kullandığı programların başında geliyor... az kız düşürmedik bu program sayesinde şimdiyse yerini skype bıraktı. görüntülü konuşmayı ilk bu programla yapmıştım sanırım annemler gelir açta bir akrabaları görelim derdi hey gidi günler hey ! tabi gelişen sosyal medya sitelerinin sayesinde artık chat yazılımları pek fazla kullanılmıyor eskisi gibi.. 2 - ) Winamp
Şu görüntüye endama bak ! az müzik dinlemedik bunla hatta messenger dinliyorum özelligini açardık millete gösterebilmek için..  herkesin kullandığı programların başında geldigine eminim. sürekli görüntüsünü değiştirip değiştirip dururdum. çok güzel programdı be :) şimdiyse yerini galiba youtube kaptı herkes youtube'dan müzik dinliyor..  3 - ) LimeWire
Müzik indirme programı Limewire ne müzikler i…