Ana içeriğe atla

Biwebal.com - Yeni Nesil Freelancerlar

Yeni nesil freelancer topluluğu biwebal.com artık yayında. sizde web sitenizi yaptırmak için girebilir ucuz web sitesi ve kaliteli web sitesi yaptırabilirsiniz.

Biwebal Hakkında2010 yılında web tasarım dünyasına adımını atmış olan Biwebal ekibimiz özgün ve yaratıcı çözüm fırsatları ile sektör alanında yerini alır. 3 yıldır üretmiş olduğumuz tasarım projeleri sayesinde tecrübe sahibiyiz. Oluşumumuz güncel son teknolojik olanakları aktif bir şekilde takip ederek çeşitli taleplerinize cevap veren tercih durağınız haline gelir. Aldığı projeler üzerinde hassas bir şekilde çalışan Biwebal ekip arkadaşları e-ticaret ve kurumsal platformların sahip olduğu tüm avantajları dikkate alarak web site tasarımlarını şekillendirir.
HİZMETLERİWeb site tasarımıAdwords ReklamcılıkSeoKurumsal Web SitesiE-Ticaret SitesiKişisel Web Sitesibiwebal.com sayesinde yukardaki hizmetlerden faydalanabilir sitenizi 299'TL den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. kısa süreliğine fiyatlarımız indirimde olacaktır.…

Birbirinden Güzel Dizi Tavsiyeleri

dizi tavsiyeleri

1.Sherlock

Sherlock dizisi suç ve gizem alanında nam salmış olan en iyi diziler arasındadır. Farklı senaryosu ile seyircileri kendisine hayran bırakan bu dizi İngiltere yapımıdır.

Sherlock Holmes adında ki dedektif zekasıyla her şeyi tüm ayrıntısına kadar saniyeler içinde dikkatlice düşünmesiyle insanları kendisine hayran bırakmaktadır.

Tesadüfen tanıştığı John Watson adındaki eski bir askeri doktor ile arkadaş olur ve aynı eve taşınan bu başkarakter artık onun yardımıyla beraber olaylara karşı daha farklı bir bakış açısı geliştirmektedir.

Seyircileri hayran bırakan bu diziyi izlemek için:
 http://www.harikadizi4.com/sherlock

2.Chicago P.D.

“Chicago PD” adlı dizi, 2014 Amerika yapımıdır. Chicago Polis Departmanı iki farklı gruptan oluşmaktadır, bir gruptaki polisler sokak suçluları, diğeri ise organize suçlular, uyuşturucu kaçakçılığı ve cinayet gibi olaylara el atmaktadırlar.

Ekibin yöneticisi Hank Voight adalet ve kanunları uygulama tarafındadır. Ekipteki bazı polisler kanunu takip etmek yerine suçluların anlayacağı dilden davranış göstermeye başlar.
Bu duruma karşı olan Hank, kanunun polislik görevinden bile daha üstün olduğunu ekibindekilere gösterecektir.

Bu heyecanlı ve aksiyonlu polisiye dizisini izlemek için:
http://www.harikadizi4.com/chicago-pd

3. The Simpsons

The Simpsons dizisi ön plana çıkan en iyi animasyon çizgi dizilerden bir tanesidir. Eski bir tarihe dayanan The Simpsons dizisinde başkahraman olarak yer alan Homer Simpson’ın evlendiği kadının ismi Marge’dir. Mutlu bir evlilikleri olan bu çiftin tatlı üç çocuğu bulunmaktadır.

Komedi faktörünün ön planda olduğu bu dizi Amerika yapımına aittir. Bol bol gülebileceğiniz bu dizi sizi aynı zamanda aile yaşamı hakkında birkaç fikir sahibi edebilir.

Bu dizinin başkahramanı Homer yemeye ve içmeye olan tutkunluğuyla ön plana çıkmaktadır. Ayrıca bizleri güldürmeyi başaran bu kahramanın çocukların hepsinin birbirinden farklı özellikleri vardır.

Aile ve komedi dizilerini sevenler için birebir olan bu diziyi izlemek için:
http://www.harikadizi4.com/the-simpsons

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngilizce Altyazılı Film ve Dizi İzleme Siteleri

Bu yazımda sizlere ingilizce altyazılı dizi siteleri ya da ingilizce altyazı film sitelerini'nin listesini vericem ingilizcenizi geliştirmek için en iyi yollardan biri şüphesiz ki film izlemektir. bir süre sonra olayları küçükten anlamaya başlarsınız. kendinizi geliştirirsiniz ki buna şahit oldum kendimden biliyorum... lafı uzatmadan bulduğum ingilizce altyazı dizi film izleme sitelerini vereyim.
1 - ) Voscreen bunu zaten bir önceki yazım olan ingilizce nasıl geliştirilir ? adlı makalemde vermiştim. ama bu listede olmasını istedim çok yarayışlı bir sitedir. filmlerden veya dizilerden sizlere kesitler sunarak tahmin etminizi bilmenizi sağlar. deneyip öğrenmek için siteye giriş yapabilirsiniz. 2 - )  Ororo.tv Gerçekten google'da baktıgınız zaman en iyi sonuç Ororo.tv'den öğrenmekten geçiyor filmlerin çoğunu ingilizce altyazılı izleyebileceğiniz bir site ve zaten slogan'ıda Tv programlarını ve filmleri izleyerek ingilizce öğrenin. gerçekten ingilizce öğrenmek için en iyi…

En İyi Film İzleme Siteleri

bir çok film izlemişimdir. peki bu filmleri hangi siteden izledim ? hangilerini kullanıyorum en hızlı filmi hangi site atıyor hepsini size püf noktalarıyla yazımda anlatıcam. ve en iyi film izleme sitelerinin listesini oluşturacağım.
1 - ) FilmiFullizle.com filmifullizle.com domaini banlanınca filmifullizle.org geçti sitenin sahibi bilgin diye bir arkadaş sanırsam çok tanımıyorum ama çok film izlediğim bir siteydi. neden siteydi dedim çünkü artık yavaş film atmaya başladı yeni çıkan filmleri bulamıyorsunuz hemen bu sitede fakat önceden hızlıydı. bu sitenin belli bir kalitesi var onu korumakta halen doyasıya film izleyebilirsiniz. öyle sağda solda çok fazla reklam yok sade güzel bir temasıda var. güzel güzel izleyebilirsiniz. 2 - ) Filmakinesi.org Şuan filmleri bu siteden izliyorum nedeni ise filmleri hızlı atması hemde çok hızlı yükselmesi bu sitenin önceden piyasada yoktu yeni sayılır.. ama çok hızlı bir gidişat yakaladı. hızlı filmler atarak en çok film izlenen site haline geldi di…

0xc00000e9 Beklenmeyen güç hatası çözümü

0xc00000e9 An Unexpected I/O error has occured ( beklenmeyen güç hatası oluştu. ) bu hatayı laptop'umda aldım nedeni ise çok basit laptobu evde bataryayı çıkararak kullanıyorum haliyle benden başkası pcme oturunca gitmiş fişden laptopu çekmiş kapanmadan sonra bu hatayı almaya devam ettim. ama kesin çözümü çok basittir. bunun için farklı farklı yollar var hepsini bu yazıda topladım. ilk önce kendi çözdügüm methodla başlayalım.
1 - ) Method
Ben bu yöntemle çözdüm direk işletim sisteminize göre format cdnizi hazırlayın yada flashla bootable edin bir şekilde format ekranına girin örnek olarak benim pc win7 kullanıyorum diğer işletim sistemlerindede hemen hemen aynıdır. sol aşağıdaki bilgisayarınızı onarın yazısına tıklayıp yönergeleri izleyin eğer bir yedeğiniz varsa isterseniz yedeğinizi kurarsınız ama direk onar diyerekte pcnizi kurtarabilirsiniz. 100% çözüm yöntemidir. 2 - ) Method
Bilgisayarınızın bios ayarlarına girin. eğer girmeyi bilmiyorsanız internetten bios tuşunuzu ögrenip …