Ana içeriğe atla

Biwebal.com - Yeni Nesil Freelancerlar

Yeni nesil freelancer topluluğu biwebal.com artık yayında. sizde web sitenizi yaptırmak için girebilir ucuz web sitesi ve kaliteli web sitesi yaptırabilirsiniz.

Biwebal Hakkında2010 yılında web tasarım dünyasına adımını atmış olan Biwebal ekibimiz özgün ve yaratıcı çözüm fırsatları ile sektör alanında yerini alır. 3 yıldır üretmiş olduğumuz tasarım projeleri sayesinde tecrübe sahibiyiz. Oluşumumuz güncel son teknolojik olanakları aktif bir şekilde takip ederek çeşitli taleplerinize cevap veren tercih durağınız haline gelir. Aldığı projeler üzerinde hassas bir şekilde çalışan Biwebal ekip arkadaşları e-ticaret ve kurumsal platformların sahip olduğu tüm avantajları dikkate alarak web site tasarımlarını şekillendirir.
HİZMETLERİWeb site tasarımıAdwords ReklamcılıkSeoKurumsal Web SitesiE-Ticaret SitesiKişisel Web Sitesibiwebal.com sayesinde yukardaki hizmetlerden faydalanabilir sitenizi 299'TL den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. kısa süreliğine fiyatlarımız indirimde olacaktır.…

Windows 7 Blue Screen Hatası 1055

Merhabalar,uzun zamandır yazmıyorum. nedeni ise yeni işe girmiş olmam ve tek izin günümün cuma olması. haliyle evede 10:40 gibi geliyorum yemek yiyip bilgisayarın başına oturana kadar 11 oluyor. haliyle bende blogu boşlamış oluyorum.. her neyse bugün iş yerinde karşılaştığım blue screen 1055 hatası nasıl çözülür anlatacağım. öncelikle şunu bilmekte fayda var bu hatayla haliyle fazla insan karşılaşmış ve farklı farklı çözüm yolları üretmişler ben bu çözüm yollarından sadece başarıya ulaştığım çözüm yolunu yazacağım.

Ben bu hatayı windows logosu geldikten sonra bilgisayar kendini tekrar başlatıp oturum açmaya çalışınca aldım. haliyle windows giremeyince f8 modunda güvenli modda başlattıp ve blue screen 1055 hatasıyla karşılaştım.

Benim bu hatayı alma sebebim tamamen yazılımsal nedenden dolayı kaynaklanıyor. ama siz donanımsal olarakda bu hatayı almış olabilirsiniz. o yüzden size tavsiyem bilgisayarınızın ramlerini kontrol etmeniz. bunu yapabilmek için öncelikle f8 ekranına girip hata ayıklama moduna geçmeniz lazım ve böylelikle ramlerinizde sorun olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.. sınamalar bittikten sonra sorunun ne oldugunu zaten anlayacaksınız.

peki ya donanımda değil de yazılımdaysa sorun nasıl çözeceksiniz ? işte burada f8 ile güvenli moda giriyorsunuz. oturum açtıktan sonra başlat arama yerine aygıt yöneticisi yazarak ya da bilgisayarım özellikler solda bulunan menüden aygıt yöneticisi diyerek aygıt yöneticisine girmeniz gerekmekte eğer yazılımsal sorunsa büyük ihtimalle driverlarınız çakışıyor demektir. ben sorunu ekran kartı driverini silerek düzelttim. ve daha sonra bilgisayar açıldı. driver başka bir yerden indirip kurdum. yani yapmanız gereken aygıt yöneticisinden ekran kartı driverini bulup bir güzel silmek. ve bilgisayarı tekrar başlatmak.eğer bilgisayarınıza zaten hiç giremiyorsanız. f8 güvenli modada girmiyorsa mecburen bilgisayarınızı onarıp yedeklerinizi yükleyip tekrar girmeyi deneyin.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngilizce Altyazılı Film ve Dizi İzleme Siteleri

Bu yazımda sizlere ingilizce altyazılı dizi siteleri ya da ingilizce altyazı film sitelerini'nin listesini vericem ingilizcenizi geliştirmek için en iyi yollardan biri şüphesiz ki film izlemektir. bir süre sonra olayları küçükten anlamaya başlarsınız. kendinizi geliştirirsiniz ki buna şahit oldum kendimden biliyorum... lafı uzatmadan bulduğum ingilizce altyazı dizi film izleme sitelerini vereyim.
1 - ) Voscreen bunu zaten bir önceki yazım olan ingilizce nasıl geliştirilir ? adlı makalemde vermiştim. ama bu listede olmasını istedim çok yarayışlı bir sitedir. filmlerden veya dizilerden sizlere kesitler sunarak tahmin etminizi bilmenizi sağlar. deneyip öğrenmek için siteye giriş yapabilirsiniz. 2 - )  Ororo.tv Gerçekten google'da baktıgınız zaman en iyi sonuç Ororo.tv'den öğrenmekten geçiyor filmlerin çoğunu ingilizce altyazılı izleyebileceğiniz bir site ve zaten slogan'ıda Tv programlarını ve filmleri izleyerek ingilizce öğrenin. gerçekten ingilizce öğrenmek için en iyi…

En İyi Film İzleme Siteleri

bir çok film izlemişimdir. peki bu filmleri hangi siteden izledim ? hangilerini kullanıyorum en hızlı filmi hangi site atıyor hepsini size püf noktalarıyla yazımda anlatıcam. ve en iyi film izleme sitelerinin listesini oluşturacağım.
1 - ) FilmiFullizle.com filmifullizle.com domaini banlanınca filmifullizle.org geçti sitenin sahibi bilgin diye bir arkadaş sanırsam çok tanımıyorum ama çok film izlediğim bir siteydi. neden siteydi dedim çünkü artık yavaş film atmaya başladı yeni çıkan filmleri bulamıyorsunuz hemen bu sitede fakat önceden hızlıydı. bu sitenin belli bir kalitesi var onu korumakta halen doyasıya film izleyebilirsiniz. öyle sağda solda çok fazla reklam yok sade güzel bir temasıda var. güzel güzel izleyebilirsiniz. 2 - ) Filmakinesi.org Şuan filmleri bu siteden izliyorum nedeni ise filmleri hızlı atması hemde çok hızlı yükselmesi bu sitenin önceden piyasada yoktu yeni sayılır.. ama çok hızlı bir gidişat yakaladı. hızlı filmler atarak en çok film izlenen site haline geldi di…

0xc00000e9 Beklenmeyen güç hatası çözümü

0xc00000e9 An Unexpected I/O error has occured ( beklenmeyen güç hatası oluştu. ) bu hatayı laptop'umda aldım nedeni ise çok basit laptobu evde bataryayı çıkararak kullanıyorum haliyle benden başkası pcme oturunca gitmiş fişden laptopu çekmiş kapanmadan sonra bu hatayı almaya devam ettim. ama kesin çözümü çok basittir. bunun için farklı farklı yollar var hepsini bu yazıda topladım. ilk önce kendi çözdügüm methodla başlayalım.
1 - ) Method
Ben bu yöntemle çözdüm direk işletim sisteminize göre format cdnizi hazırlayın yada flashla bootable edin bir şekilde format ekranına girin örnek olarak benim pc win7 kullanıyorum diğer işletim sistemlerindede hemen hemen aynıdır. sol aşağıdaki bilgisayarınızı onarın yazısına tıklayıp yönergeleri izleyin eğer bir yedeğiniz varsa isterseniz yedeğinizi kurarsınız ama direk onar diyerekte pcnizi kurtarabilirsiniz. 100% çözüm yöntemidir. 2 - ) Method
Bilgisayarınızın bios ayarlarına girin. eğer girmeyi bilmiyorsanız internetten bios tuşunuzu ögrenip …