Ana içeriğe atla

Biwebal.com - Yeni Nesil Freelancerlar

Yeni nesil freelancer topluluğu biwebal.com artık yayında. sizde web sitenizi yaptırmak için girebilir ucuz web sitesi ve kaliteli web sitesi yaptırabilirsiniz.

Biwebal Hakkında2010 yılında web tasarım dünyasına adımını atmış olan Biwebal ekibimiz özgün ve yaratıcı çözüm fırsatları ile sektör alanında yerini alır. 3 yıldır üretmiş olduğumuz tasarım projeleri sayesinde tecrübe sahibiyiz. Oluşumumuz güncel son teknolojik olanakları aktif bir şekilde takip ederek çeşitli taleplerinize cevap veren tercih durağınız haline gelir. Aldığı projeler üzerinde hassas bir şekilde çalışan Biwebal ekip arkadaşları e-ticaret ve kurumsal platformların sahip olduğu tüm avantajları dikkate alarak web site tasarımlarını şekillendirir.
HİZMETLERİWeb site tasarımıAdwords ReklamcılıkSeoKurumsal Web SitesiE-Ticaret SitesiKişisel Web Sitesibiwebal.com sayesinde yukardaki hizmetlerden faydalanabilir sitenizi 299'TL den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. kısa süreliğine fiyatlarımız indirimde olacaktır.…

Muhammet Kavlakcı - Kişisel Blog

muhammet kavlakcı

Okul yıllarında kompozisyon yazmayı hiç beceremezdim. Yazardım, silerdim. Yazardım sonra tekrar silerdim. Yaza… gerisini tahmin edersiniz. Tüm çabalarıma rağmen daima düşük not alırdım. Bu nedenle kişisel blog açma düşüncesi aklıma ilk geldiğinde biraz ürktüm açıkçası. Acaba yazabilecek miydim? Belki siz de bana düşük not verecektiniz. 
Kişisel Blog Açmaya Nasıl Karar Verdim?
Bunu anlatarak konuya giriş yapayım. Yıllardır bir çok site açtım, kapattım. Açtım sonra tekrar kapattım. Açt… Evet yine aynı döngü. Hepsi ayrı ayrı tasarımlar ve farklı konular üzerine. Fakat hiç birisi bir blog değil. En son İzmir City adında İzmir’e özgü haberler ve etkinlikler paylaştığım bir sitem varken, sıkıldığımı, istediğim doyuma ulaşamadığımı ve beni ifade etmediğini düşündüm. Hostumda bir site daha açmama izin verecek özellik bulunduğu için kendimi daha iyi ifade edebileceğimi düşündüğüm www.mkavlakci.com  adresli kişisel bloğumu açmaya karar verdim. Para ödeyecek olsam belki de bu bloğu açmazdım ve şu an siz bu yazıyı okuyor olmazdınız.
Yazdıkça neden blog yazdığımı daha iyi kavramaya başladım. Yazıyorum çünkü; düşüncelerimi ulaşabildiğim herkese aktarmak istiyorum. Yazıyorum çünkü; aklımdakileri boşaltmak, üzerimdeki yükten kurtulmak istiyorum. Yazıyorum çünkü; daha önce hiç tanımadığım kişilerle tanışma, bilgi alışverişi yapma fırsatı buluyorum. Yazıyorum çünkü; bir nebze de olsa egomu tatmin ediyorum. Yazıyorum çünkü; yıllar sonra dönüp baktığımda şu an ki ben neler düşünmüş bilmek istiyorum. Yazıyorum çünkü; yazmak benim için bir tutku olmaya başladı. Sonra baktım ki bu iş bana haz veriyor, yazmaya devam ettim. Sen şuan bu yazıyı okuyor isen doğru bir karar almışım demektir. 
Birlikten Kuvvet Doğar
Mutlaka senin de söyleyeceklerin, bloğuma katacağın değerler vardır. Sen de benim dünyama adım atabilirsin! Okuduğum kitaplar, izlediğim filmler, teknoloji incelemelerim vb. konular hakkında ki farklı fikirlerimizi tartışabilir veya ortak fikirlerimizi birlikte geliştirebiliriz. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Daha fazlası için sizleri; Muhammet Kavlakcı kişisel bloğuma beklerim.  Sevgi, saygı ve hürmetlerimle...

İletişim araçlarım >> Twitter: @worhees | E-mail: admin@mkavlakci.com

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngilizce Altyazılı Film ve Dizi İzleme Siteleri

Bu yazımda sizlere ingilizce altyazılı dizi siteleri ya da ingilizce altyazı film sitelerini'nin listesini vericem ingilizcenizi geliştirmek için en iyi yollardan biri şüphesiz ki film izlemektir. bir süre sonra olayları küçükten anlamaya başlarsınız. kendinizi geliştirirsiniz ki buna şahit oldum kendimden biliyorum... lafı uzatmadan bulduğum ingilizce altyazı dizi film izleme sitelerini vereyim.
1 - ) Voscreen bunu zaten bir önceki yazım olan ingilizce nasıl geliştirilir ? adlı makalemde vermiştim. ama bu listede olmasını istedim çok yarayışlı bir sitedir. filmlerden veya dizilerden sizlere kesitler sunarak tahmin etminizi bilmenizi sağlar. deneyip öğrenmek için siteye giriş yapabilirsiniz. 2 - )  Ororo.tv Gerçekten google'da baktıgınız zaman en iyi sonuç Ororo.tv'den öğrenmekten geçiyor filmlerin çoğunu ingilizce altyazılı izleyebileceğiniz bir site ve zaten slogan'ıda Tv programlarını ve filmleri izleyerek ingilizce öğrenin. gerçekten ingilizce öğrenmek için en iyi…

En İyi Film İzleme Siteleri

bir çok film izlemişimdir. peki bu filmleri hangi siteden izledim ? hangilerini kullanıyorum en hızlı filmi hangi site atıyor hepsini size püf noktalarıyla yazımda anlatıcam. ve en iyi film izleme sitelerinin listesini oluşturacağım.
1 - ) FilmiFullizle.com filmifullizle.com domaini banlanınca filmifullizle.org geçti sitenin sahibi bilgin diye bir arkadaş sanırsam çok tanımıyorum ama çok film izlediğim bir siteydi. neden siteydi dedim çünkü artık yavaş film atmaya başladı yeni çıkan filmleri bulamıyorsunuz hemen bu sitede fakat önceden hızlıydı. bu sitenin belli bir kalitesi var onu korumakta halen doyasıya film izleyebilirsiniz. öyle sağda solda çok fazla reklam yok sade güzel bir temasıda var. güzel güzel izleyebilirsiniz. 2 - ) Filmakinesi.org Şuan filmleri bu siteden izliyorum nedeni ise filmleri hızlı atması hemde çok hızlı yükselmesi bu sitenin önceden piyasada yoktu yeni sayılır.. ama çok hızlı bir gidişat yakaladı. hızlı filmler atarak en çok film izlenen site haline geldi di…

0xc00000e9 Beklenmeyen güç hatası çözümü

0xc00000e9 An Unexpected I/O error has occured ( beklenmeyen güç hatası oluştu. ) bu hatayı laptop'umda aldım nedeni ise çok basit laptobu evde bataryayı çıkararak kullanıyorum haliyle benden başkası pcme oturunca gitmiş fişden laptopu çekmiş kapanmadan sonra bu hatayı almaya devam ettim. ama kesin çözümü çok basittir. bunun için farklı farklı yollar var hepsini bu yazıda topladım. ilk önce kendi çözdügüm methodla başlayalım.
1 - ) Method
Ben bu yöntemle çözdüm direk işletim sisteminize göre format cdnizi hazırlayın yada flashla bootable edin bir şekilde format ekranına girin örnek olarak benim pc win7 kullanıyorum diğer işletim sistemlerindede hemen hemen aynıdır. sol aşağıdaki bilgisayarınızı onarın yazısına tıklayıp yönergeleri izleyin eğer bir yedeğiniz varsa isterseniz yedeğinizi kurarsınız ama direk onar diyerekte pcnizi kurtarabilirsiniz. 100% çözüm yöntemidir. 2 - ) Method
Bilgisayarınızın bios ayarlarına girin. eğer girmeyi bilmiyorsanız internetten bios tuşunuzu ögrenip …