Ana içeriğe atla

Biwebal.com - Yeni Nesil Freelancerlar

Yeni nesil freelancer topluluğu biwebal.com artık yayında. sizde web sitenizi yaptırmak için girebilir ucuz web sitesi ve kaliteli web sitesi yaptırabilirsiniz.

Biwebal Hakkında2010 yılında web tasarım dünyasına adımını atmış olan Biwebal ekibimiz özgün ve yaratıcı çözüm fırsatları ile sektör alanında yerini alır. 3 yıldır üretmiş olduğumuz tasarım projeleri sayesinde tecrübe sahibiyiz. Oluşumumuz güncel son teknolojik olanakları aktif bir şekilde takip ederek çeşitli taleplerinize cevap veren tercih durağınız haline gelir. Aldığı projeler üzerinde hassas bir şekilde çalışan Biwebal ekip arkadaşları e-ticaret ve kurumsal platformların sahip olduğu tüm avantajları dikkate alarak web site tasarımlarını şekillendirir.
HİZMETLERİWeb site tasarımıAdwords ReklamcılıkSeoKurumsal Web SitesiE-Ticaret SitesiKişisel Web Sitesibiwebal.com sayesinde yukardaki hizmetlerden faydalanabilir sitenizi 299'TL den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. kısa süreliğine fiyatlarımız indirimde olacaktır.…

Windows 8 Şifre Kırma Kesin Başarı

windows şifre kırma programı
Windows Şifreleri Kırma

Windows Şifresi Nasıl Kırılır ? tüm ince ayrıntılarıyla bu konuda sizleri aydınlatacağım. kesinlikle başarı oranı %100'dür. her türlü windows 7,windows8,xp,windows 10 şifresi kırabilirsiniz. bütün windows sistemlerini kırıyor. programımızın ismi Lazesoft Recovery Suite programı indirmek için

Windows Şifre Kırma Programı İndir

Nasıl kırıldığıyla ilgili 2014 yılında çektiğim bir video var. ve halen sürekliliğini korumakta bu videodakilerini yaparak windows şifreleri kolayca kırabilirsiniz. yalnız ben videoda sanal bilgisayara kurup anlattım. siz bunu bilgisayarına bot etmeniz lazım. yani programı başlangıçta çalıştıracaksınız. 

Bot Etme Programı İndir

İster Cd ye yazın ister usbye bu program sayesinde usb'ye yazabilirsiniz. daha sonra bilgisayarınız açılırken bot menüsüne girip usb seçmeniz lazım yani format atar gibi bunu anlatma gereği duymadım çünkü artık herkesin bildiğini düşünüyorum. bilmeyenlerde youtubedan öğrenebilirler. liste halinde belirticek olursak eğer ;
  1. Windows şifre kırma programını indirin.
  2. Programı İso to usb aracıyla boot edin. başka araçlarlada boot edebilirsiniz.
  3. boot ettiğiniz usbyi bilgisayar açılırken artık bilgisayardan bilgisayar değişir bende boot menüsü F12 ile açılıyor F12 basıp çektiğiniz zaman boot menüsü gelecektir. boot menüsünden usb seçip usbten başlatacaksınız. ve aşağıdaki benim çektiğim videoyu izleyerek devamını yapabilirsiniz. ben videoda windows 8 şifresi kırdım.

Programsız Windows 7 Şifre Kırmak İçin

bunu herkesin bildiğini düşünüyorum artık F8 ile güvenli mod açarakta windows 7'de şifreyi atlayabiliyorsunuz. ama Administrator şifre koyulmuşsa atlayamazsınız bu yüzden aşağıdakileri yapıp yeni bir admin eklemeniz lazım F8 ile komut istemcisiyle başlatın bilgisayarınızı .MS-DOS ekranı gelince karşınıza şunları yazın.
  1. NET USER
  2. NET USER Administrator
  3. NET USER Administrator 123456
bunu yaptığınız zaman artık Administrator hesabının şifresi 123456 olarak değişmiş olacaktır. rahat rahat hesaba girebilirsiniz.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngilizce Altyazılı Film ve Dizi İzleme Siteleri

Bu yazımda sizlere ingilizce altyazılı dizi siteleri ya da ingilizce altyazı film sitelerini'nin listesini vericem ingilizcenizi geliştirmek için en iyi yollardan biri şüphesiz ki film izlemektir. bir süre sonra olayları küçükten anlamaya başlarsınız. kendinizi geliştirirsiniz ki buna şahit oldum kendimden biliyorum... lafı uzatmadan bulduğum ingilizce altyazı dizi film izleme sitelerini vereyim.
1 - ) Voscreen bunu zaten bir önceki yazım olan ingilizce nasıl geliştirilir ? adlı makalemde vermiştim. ama bu listede olmasını istedim çok yarayışlı bir sitedir. filmlerden veya dizilerden sizlere kesitler sunarak tahmin etminizi bilmenizi sağlar. deneyip öğrenmek için siteye giriş yapabilirsiniz. 2 - )  Ororo.tv Gerçekten google'da baktıgınız zaman en iyi sonuç Ororo.tv'den öğrenmekten geçiyor filmlerin çoğunu ingilizce altyazılı izleyebileceğiniz bir site ve zaten slogan'ıda Tv programlarını ve filmleri izleyerek ingilizce öğrenin. gerçekten ingilizce öğrenmek için en iyi…

En İyi Film İzleme Siteleri

bir çok film izlemişimdir. peki bu filmleri hangi siteden izledim ? hangilerini kullanıyorum en hızlı filmi hangi site atıyor hepsini size püf noktalarıyla yazımda anlatıcam. ve en iyi film izleme sitelerinin listesini oluşturacağım.
1 - ) FilmiFullizle.com filmifullizle.com domaini banlanınca filmifullizle.org geçti sitenin sahibi bilgin diye bir arkadaş sanırsam çok tanımıyorum ama çok film izlediğim bir siteydi. neden siteydi dedim çünkü artık yavaş film atmaya başladı yeni çıkan filmleri bulamıyorsunuz hemen bu sitede fakat önceden hızlıydı. bu sitenin belli bir kalitesi var onu korumakta halen doyasıya film izleyebilirsiniz. öyle sağda solda çok fazla reklam yok sade güzel bir temasıda var. güzel güzel izleyebilirsiniz. 2 - ) Filmakinesi.org Şuan filmleri bu siteden izliyorum nedeni ise filmleri hızlı atması hemde çok hızlı yükselmesi bu sitenin önceden piyasada yoktu yeni sayılır.. ama çok hızlı bir gidişat yakaladı. hızlı filmler atarak en çok film izlenen site haline geldi di…

0xc00000e9 Beklenmeyen güç hatası çözümü

0xc00000e9 An Unexpected I/O error has occured ( beklenmeyen güç hatası oluştu. ) bu hatayı laptop'umda aldım nedeni ise çok basit laptobu evde bataryayı çıkararak kullanıyorum haliyle benden başkası pcme oturunca gitmiş fişden laptopu çekmiş kapanmadan sonra bu hatayı almaya devam ettim. ama kesin çözümü çok basittir. bunun için farklı farklı yollar var hepsini bu yazıda topladım. ilk önce kendi çözdügüm methodla başlayalım.
1 - ) Method
Ben bu yöntemle çözdüm direk işletim sisteminize göre format cdnizi hazırlayın yada flashla bootable edin bir şekilde format ekranına girin örnek olarak benim pc win7 kullanıyorum diğer işletim sistemlerindede hemen hemen aynıdır. sol aşağıdaki bilgisayarınızı onarın yazısına tıklayıp yönergeleri izleyin eğer bir yedeğiniz varsa isterseniz yedeğinizi kurarsınız ama direk onar diyerekte pcnizi kurtarabilirsiniz. 100% çözüm yöntemidir. 2 - ) Method
Bilgisayarınızın bios ayarlarına girin. eğer girmeyi bilmiyorsanız internetten bios tuşunuzu ögrenip …