Ana içeriğe atla

Biwebal.com - Yeni Nesil Freelancerlar

Yeni nesil freelancer topluluğu biwebal.com artık yayında. sizde web sitenizi yaptırmak için girebilir ucuz web sitesi ve kaliteli web sitesi yaptırabilirsiniz.

Biwebal Hakkında2010 yılında web tasarım dünyasına adımını atmış olan Biwebal ekibimiz özgün ve yaratıcı çözüm fırsatları ile sektör alanında yerini alır. 3 yıldır üretmiş olduğumuz tasarım projeleri sayesinde tecrübe sahibiyiz. Oluşumumuz güncel son teknolojik olanakları aktif bir şekilde takip ederek çeşitli taleplerinize cevap veren tercih durağınız haline gelir. Aldığı projeler üzerinde hassas bir şekilde çalışan Biwebal ekip arkadaşları e-ticaret ve kurumsal platformların sahip olduğu tüm avantajları dikkate alarak web site tasarımlarını şekillendirir.
HİZMETLERİWeb site tasarımıAdwords ReklamcılıkSeoKurumsal Web SitesiE-Ticaret SitesiKişisel Web Sitesibiwebal.com sayesinde yukardaki hizmetlerden faydalanabilir sitenizi 299'TL den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. kısa süreliğine fiyatlarımız indirimde olacaktır.…

Ücretsiz Webmaster Araçları

Merhabalar,bu makalemde sizlere kendi kullandığım ve sağdan soldan topladığım webmaster araçlarını tanıtacağımki herkes yararlansın belki de çoğunuz biliyordur. ben bunu liste haline getirmek istedim. işte karşınızda en iyi ücretsiz webmaster araçları

1 - ) KnowEm ( Tek tıkla tüm sosyal medya hesapları )

knowem

evet bayağı uğraştırıcıdır. tüm hesapları açmak teker teker kayıt olmak. can sıkıcıdır. işte bu sorunu halletmek için knowem denen siteyi yapmışlar bu site sayesinde tek tıkla tüm sosyal hesaplarını açabiliyorsunuz.  desteklediği sosyal ağlardan bir kaçı

2 - ) Keyword Tool ( Anahtar kelime analiz aracı )

bu sitede çok yararlıdır. anahtar kelimeniz ne kadar aranmış hangi tür anahtar kelimeler aranmış öğrenmek için vazgeçilmez bir webmaster aracıdır. ama en iyi kelime aracı Keyword Planner'dir kesinlikle kullanmanızı öneririm.

3 - ) Plagiarism Checker ( Makale özgünlük kontrolü )

bu site sayesinde makalenize özgünlük kontrolü yapabilirsiniz. eğer bir makaleyi alıp değiştirecekseniz bu aracı kullanmanızı öneririm.

4 - ) Google sıra bulucu

sitenizin hangi kelimede kaçıncı sırada olacağınızı görüntüleyebileceğiniz bir site ama günlük limit 25'tir. ve doğru sonuçlar üretiyor. 25 engelinden kurtulmak için Vpn araçlarını kullanabilirsiniz.

5 - ) Pagespeed İnsights ( Site hızı öğrenme )

çoğu webmaster'in kullandığı araçtır. herkes bilir sitenizin hızınızı ölçüp mobil ve masaüstü kullanılabilirlik oranlarını verir.

6 - ) Ücretsiz Backlink Araçları

çok kaynak var. ama sunacağım en iyi backlink araçları bunlar olacaktır ;
majestic ücretli ama belli bir kısmını görmenize olanak veriyor. rank signals ise kendini sık sık güncellemiyor ama yinede en iyi ücretsiz backlink aracı o diyebiliriz.

7 - ) DeadLink Checker ( Kırık linkleri bulma aracı )

sitenizdeki kırık linkleri bulmak için kullanabileceğiniz bir araç tamamen ücretsiz olarak sunulmaktadır. multi check desteği bile bulunmakta

8 - ) Woorank ( Detaylı seo analizi )

bırakın türklerin yaptığı seo analiz sitelerini bu siteye göz atın sosyal medya analizine kadar herşeyini inceleyen bir site yüksek puan almanız çok zor bir sürü kriteri bulunmakta

9 - ) Copyscape ( Sitenizi kopyalayanları yakalayın )

sitenizdeki makaleleri kopyalayanları yakalamak ve şikayet etmek için tamamen ücretsiz webmaster aracıdır.

10 - ) Keyword shitter ( Anahtar kelime üretici )

bir anahtar kelime verin sabaha kadar size anahtar kelime üretsin yine çok yararlı bir seo aracıdır. kullanmanızı tavsiye ederim.

Bonus + Sitenizi Analiz Edebileceğiniz Olumlu Sonuçlar Alabileceğiniz Seo Araçları

verdiğim araçlar çoğu webmaster forumlarında olan araçlardır. belkide hepsini biliyorsunuzdur ama ben yinede yazmak istedim. benim en çok kullandığım seo araçları bunlar sizde aşağıya kendi kullandığınız listede olmayan seo araçlarını belirtirseniz onlarıda listeme eklerim.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngilizce Altyazılı Film ve Dizi İzleme Siteleri

Bu yazımda sizlere ingilizce altyazılı dizi siteleri ya da ingilizce altyazı film sitelerini'nin listesini vericem ingilizcenizi geliştirmek için en iyi yollardan biri şüphesiz ki film izlemektir. bir süre sonra olayları küçükten anlamaya başlarsınız. kendinizi geliştirirsiniz ki buna şahit oldum kendimden biliyorum... lafı uzatmadan bulduğum ingilizce altyazı dizi film izleme sitelerini vereyim.
1 - ) Voscreen bunu zaten bir önceki yazım olan ingilizce nasıl geliştirilir ? adlı makalemde vermiştim. ama bu listede olmasını istedim çok yarayışlı bir sitedir. filmlerden veya dizilerden sizlere kesitler sunarak tahmin etminizi bilmenizi sağlar. deneyip öğrenmek için siteye giriş yapabilirsiniz. 2 - )  Ororo.tv Gerçekten google'da baktıgınız zaman en iyi sonuç Ororo.tv'den öğrenmekten geçiyor filmlerin çoğunu ingilizce altyazılı izleyebileceğiniz bir site ve zaten slogan'ıda Tv programlarını ve filmleri izleyerek ingilizce öğrenin. gerçekten ingilizce öğrenmek için en iyi…

En İyi Film İzleme Siteleri

bir çok film izlemişimdir. peki bu filmleri hangi siteden izledim ? hangilerini kullanıyorum en hızlı filmi hangi site atıyor hepsini size püf noktalarıyla yazımda anlatıcam. ve en iyi film izleme sitelerinin listesini oluşturacağım.
1 - ) FilmiFullizle.com filmifullizle.com domaini banlanınca filmifullizle.org geçti sitenin sahibi bilgin diye bir arkadaş sanırsam çok tanımıyorum ama çok film izlediğim bir siteydi. neden siteydi dedim çünkü artık yavaş film atmaya başladı yeni çıkan filmleri bulamıyorsunuz hemen bu sitede fakat önceden hızlıydı. bu sitenin belli bir kalitesi var onu korumakta halen doyasıya film izleyebilirsiniz. öyle sağda solda çok fazla reklam yok sade güzel bir temasıda var. güzel güzel izleyebilirsiniz. 2 - ) Filmakinesi.org Şuan filmleri bu siteden izliyorum nedeni ise filmleri hızlı atması hemde çok hızlı yükselmesi bu sitenin önceden piyasada yoktu yeni sayılır.. ama çok hızlı bir gidişat yakaladı. hızlı filmler atarak en çok film izlenen site haline geldi di…

0xc00000e9 Beklenmeyen güç hatası çözümü

0xc00000e9 An Unexpected I/O error has occured ( beklenmeyen güç hatası oluştu. ) bu hatayı laptop'umda aldım nedeni ise çok basit laptobu evde bataryayı çıkararak kullanıyorum haliyle benden başkası pcme oturunca gitmiş fişden laptopu çekmiş kapanmadan sonra bu hatayı almaya devam ettim. ama kesin çözümü çok basittir. bunun için farklı farklı yollar var hepsini bu yazıda topladım. ilk önce kendi çözdügüm methodla başlayalım.
1 - ) Method
Ben bu yöntemle çözdüm direk işletim sisteminize göre format cdnizi hazırlayın yada flashla bootable edin bir şekilde format ekranına girin örnek olarak benim pc win7 kullanıyorum diğer işletim sistemlerindede hemen hemen aynıdır. sol aşağıdaki bilgisayarınızı onarın yazısına tıklayıp yönergeleri izleyin eğer bir yedeğiniz varsa isterseniz yedeğinizi kurarsınız ama direk onar diyerekte pcnizi kurtarabilirsiniz. 100% çözüm yöntemidir. 2 - ) Method
Bilgisayarınızın bios ayarlarına girin. eğer girmeyi bilmiyorsanız internetten bios tuşunuzu ögrenip …