Ana içeriğe atla

Biwebal.com - Yeni Nesil Freelancerlar

Yeni nesil freelancer topluluğu biwebal.com artık yayında. sizde web sitenizi yaptırmak için girebilir ucuz web sitesi ve kaliteli web sitesi yaptırabilirsiniz.

Biwebal Hakkında2010 yılında web tasarım dünyasına adımını atmış olan Biwebal ekibimiz özgün ve yaratıcı çözüm fırsatları ile sektör alanında yerini alır. 3 yıldır üretmiş olduğumuz tasarım projeleri sayesinde tecrübe sahibiyiz. Oluşumumuz güncel son teknolojik olanakları aktif bir şekilde takip ederek çeşitli taleplerinize cevap veren tercih durağınız haline gelir. Aldığı projeler üzerinde hassas bir şekilde çalışan Biwebal ekip arkadaşları e-ticaret ve kurumsal platformların sahip olduğu tüm avantajları dikkate alarak web site tasarımlarını şekillendirir.
HİZMETLERİWeb site tasarımıAdwords ReklamcılıkSeoKurumsal Web SitesiE-Ticaret SitesiKişisel Web Sitesibiwebal.com sayesinde yukardaki hizmetlerden faydalanabilir sitenizi 299'TL den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. kısa süreliğine fiyatlarımız indirimde olacaktır.…

Google Chrome En İyi Vpn Eklentileri

Bu yazımda google chrome vpn eklentilerini(uzantılarını) inceleyeceğiz. bildiğiniz üzere Google'in kendi uzantı mağazası var buradan çeşitli vpn uygulamalarını,servislerini google chrome'a kurabilirsiniz. ben size en çok kullanılan stabil çalışan vpn uygulamalarını gösterceğim. hepside ücretsiz vpn uygulamalarıdır. Vpn uzantılarına geçmeden kısaca ne demek bahsedelim.. aslında hepimiz neye yaradığını biliyoruz.

Vpn Nedir ?

Vpn açılımı virtual private network yani özel sanal ağı kısaltmasıdır. vpn uygulamaları giremediğiniz yasaklı sitelere girmek için kullanılan servislerdir. bir başka amacı ise ip saklamak olabilir. ya da bir siteden banlanmışsınızdır. bu uygulamaları kullanarak siteye giriş sağlayabilirsiniz. normal ağlar gibi görünür ama sanaldır. gizli işlerinizi kolayca yapabilirsiniz. örnek olarak siz istanbulda otururken sizi almanya'dan bağlanıyormuş gibi gösterir. neden almanya örneğini verdim bende bilmiyom sektöre öncülük ediyor galiba ondan aklıma ilk o ülke geldi :D ( anladınız siz )

1 - ) Hotspot Free Vpn Eklentisi

hotspot free vpn
Bir çoğunuzun bildiği hatta masaüstü programıda olduğu bir vpn servisi ama zaman zaman google chrome'da çalışmayabiliyor. yinede en hızlı vpn servislerinden diyebilirim çok ekmeğini yedim. kullanmanızı öneririm

2 - ) Hola Free Vpn Eklentisi

hola free vpn

Bir başka ücretsiz vpn eklentisi bunuda çok kullandım fakat bazen buda Hotspot gibi sapıtabiliyor. girmemizlik yapıyor. çokca lokasyon seçenegi bulunmakta güzel bir artı ama biraz daha stabilleştirirlerse daha iyi olacak ama sonuçta free hizmete değer bir kaliteyle sunuyorlar.

3 - ) Betternet Free Vpn Eklentisi

betternet free vpn

Listenin en stabil çalışan vpn uzantısı henüz kullanmaya yeni başladım ama hiç takıldığını görmedim nedeni ise 2 tane lokasyon bulundurması fazla seçenegi yok sadece United kingdom ve United States barındırıyor. ama 100% çalışıyor. hiç çalışmadığını görmedim. bu özelliginden dolayı diger free vpn uygulamalarına takıyor. şuan kullandığım vpn uygulamasıdır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngilizce Altyazılı Film ve Dizi İzleme Siteleri

Bu yazımda sizlere ingilizce altyazılı dizi siteleri ya da ingilizce altyazı film sitelerini'nin listesini vericem ingilizcenizi geliştirmek için en iyi yollardan biri şüphesiz ki film izlemektir. bir süre sonra olayları küçükten anlamaya başlarsınız. kendinizi geliştirirsiniz ki buna şahit oldum kendimden biliyorum... lafı uzatmadan bulduğum ingilizce altyazı dizi film izleme sitelerini vereyim.
1 - ) Voscreen bunu zaten bir önceki yazım olan ingilizce nasıl geliştirilir ? adlı makalemde vermiştim. ama bu listede olmasını istedim çok yarayışlı bir sitedir. filmlerden veya dizilerden sizlere kesitler sunarak tahmin etminizi bilmenizi sağlar. deneyip öğrenmek için siteye giriş yapabilirsiniz. 2 - )  Ororo.tv Gerçekten google'da baktıgınız zaman en iyi sonuç Ororo.tv'den öğrenmekten geçiyor filmlerin çoğunu ingilizce altyazılı izleyebileceğiniz bir site ve zaten slogan'ıda Tv programlarını ve filmleri izleyerek ingilizce öğrenin. gerçekten ingilizce öğrenmek için en iyi…

En İyi Film İzleme Siteleri

bir çok film izlemişimdir. peki bu filmleri hangi siteden izledim ? hangilerini kullanıyorum en hızlı filmi hangi site atıyor hepsini size püf noktalarıyla yazımda anlatıcam. ve en iyi film izleme sitelerinin listesini oluşturacağım.
1 - ) FilmiFullizle.com filmifullizle.com domaini banlanınca filmifullizle.org geçti sitenin sahibi bilgin diye bir arkadaş sanırsam çok tanımıyorum ama çok film izlediğim bir siteydi. neden siteydi dedim çünkü artık yavaş film atmaya başladı yeni çıkan filmleri bulamıyorsunuz hemen bu sitede fakat önceden hızlıydı. bu sitenin belli bir kalitesi var onu korumakta halen doyasıya film izleyebilirsiniz. öyle sağda solda çok fazla reklam yok sade güzel bir temasıda var. güzel güzel izleyebilirsiniz. 2 - ) Filmakinesi.org Şuan filmleri bu siteden izliyorum nedeni ise filmleri hızlı atması hemde çok hızlı yükselmesi bu sitenin önceden piyasada yoktu yeni sayılır.. ama çok hızlı bir gidişat yakaladı. hızlı filmler atarak en çok film izlenen site haline geldi di…

0xc00000e9 Beklenmeyen güç hatası çözümü

0xc00000e9 An Unexpected I/O error has occured ( beklenmeyen güç hatası oluştu. ) bu hatayı laptop'umda aldım nedeni ise çok basit laptobu evde bataryayı çıkararak kullanıyorum haliyle benden başkası pcme oturunca gitmiş fişden laptopu çekmiş kapanmadan sonra bu hatayı almaya devam ettim. ama kesin çözümü çok basittir. bunun için farklı farklı yollar var hepsini bu yazıda topladım. ilk önce kendi çözdügüm methodla başlayalım.
1 - ) Method
Ben bu yöntemle çözdüm direk işletim sisteminize göre format cdnizi hazırlayın yada flashla bootable edin bir şekilde format ekranına girin örnek olarak benim pc win7 kullanıyorum diğer işletim sistemlerindede hemen hemen aynıdır. sol aşağıdaki bilgisayarınızı onarın yazısına tıklayıp yönergeleri izleyin eğer bir yedeğiniz varsa isterseniz yedeğinizi kurarsınız ama direk onar diyerekte pcnizi kurtarabilirsiniz. 100% çözüm yöntemidir. 2 - ) Method
Bilgisayarınızın bios ayarlarına girin. eğer girmeyi bilmiyorsanız internetten bios tuşunuzu ögrenip …