Ana içeriğe atla

Biwebal.com - Yeni Nesil Freelancerlar

Yeni nesil freelancer topluluğu biwebal.com artık yayında. sizde web sitenizi yaptırmak için girebilir ucuz web sitesi ve kaliteli web sitesi yaptırabilirsiniz.

Biwebal Hakkında2010 yılında web tasarım dünyasına adımını atmış olan Biwebal ekibimiz özgün ve yaratıcı çözüm fırsatları ile sektör alanında yerini alır. 3 yıldır üretmiş olduğumuz tasarım projeleri sayesinde tecrübe sahibiyiz. Oluşumumuz güncel son teknolojik olanakları aktif bir şekilde takip ederek çeşitli taleplerinize cevap veren tercih durağınız haline gelir. Aldığı projeler üzerinde hassas bir şekilde çalışan Biwebal ekip arkadaşları e-ticaret ve kurumsal platformların sahip olduğu tüm avantajları dikkate alarak web site tasarımlarını şekillendirir.
HİZMETLERİWeb site tasarımıAdwords ReklamcılıkSeoKurumsal Web SitesiE-Ticaret SitesiKişisel Web Sitesibiwebal.com sayesinde yukardaki hizmetlerden faydalanabilir sitenizi 299'TL den başlayan fiyatlarla yaptırabilirsiniz. kısa süreliğine fiyatlarımız indirimde olacaktır.…

3 Adımda Wifi Şifresi Kırma

Merhabalar, bu konumuzda sizlere wifi şifresi nasıl kırılır ? bunu anlatacağım. ilk önce vereceğim yöntem 100% kesin bir yöntem değildir. arkadaşlar tamamen şans eseri wifi kırabileceğiniz ya da büyük ihtimalle kırma ihtimalinizin yüksek olduğu durumlar içindir. her modemde işe yaramaz altını çizerek belirtelim. bu makalemde sizlere en çok kullanılan wifi kırma programlarından birinden bahsedeceğim Dumpper kullanarak wifi şifreleri ele geçirebilirsiniz.

WinPcap İndir

JumpStart İndir

Yukarıdaki linklerden ilk önce Jumpstart ve Winpcap programlarını bilgisayarımıza indirip kuruyoruz arkadaşlar bildiğiniz kurulum Next ve Finish kısımlarından oluşmakta bunu anlatma gereği duymadım bu yüzden. daha sonra Dumpper indirin. masaüstüne çıkartın.

1 - ) Rardan Çıkan Dumpper.exe'yi Tıklayıp Çalıştıralım. 

dumpper kullanımı
Dumpper Kullanımı
Kullandığınız wireless adaptörünü seçip taramak tuşuna basın ve aşağıda sizin yanınızda yörenizde bulanan wifeleri listeleyecektir. resimde okla çizdiğim 2.kısım wireless çekim yüzdesinizi göstermektedir. ne kadar çekim yüzdesi yüksekse o kadar wifi kırma şansı fazladır.

2 - ) Wps Sekmesine Girin

dumpper kullanımı wps sekmesi
wps sekmesi
okla işaretlediğim alanı aramak tuşuna basın ve üst tarafta bulunan wifileri göreceksiniz. işte programımızın kırabileceği wifiler bunlardır. programımız wps pin yoluyla wifileri kırıyor. bu yüzden bulamadıklarını kıramaz. 

3 - ) Kıracağınız Wifi Seçin

wifi şifresi bulma
Wifi Şifresi Kır
kıracağınız wifi üst kısımdan seçip Wpspin tuşuna basarak kırabilirsiniz. ama sonuç alamazsanız manuel olarak Jumpstart programıyla kırmanız lazım. onuda rardan çıkan Jumplittle.exe tıklayarak açın ve Configurar una red inalambrica seçenegini seçin yani 2.seçenegi ortadakini seçin ve ileri deyin. daha sonra resimde gördügünüz gibi kırmak istediginiz wifi üzerindeki pin numarasını jumpstart yazıp ileri deyin şansınız var ise kırıp finish diyecektir. yoksa zaten failed deyip sonladıracaktır.

Android Wifi Şifresi Kırma

En kolay wifi şifresi kırma yöntemi dumpper ile kırmaktır. hiç bir zorlugu yoktur hemen hemen herkes yapabilir telefondan wifi kırmak için ise Wifi Wpa Wps Tester aracını kullanabilirsiniz. Android wifi kırıcıdır. Not: kesinlikle root gerektirir. cihazınızın rootlu olması lazımdır.

Wifi Wpa Wps Tester Tıkla İndir

Dumpper ile aynı mantıkta çalışır zaten tek farkı android de çalışabilmesidir. yine modemlerin wps açığından faydalanarak modem şifresi kırmayı sağlar. kullanım videosuda burdadır.


Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İngilizce Altyazılı Film ve Dizi İzleme Siteleri

Bu yazımda sizlere ingilizce altyazılı dizi siteleri ya da ingilizce altyazı film sitelerini'nin listesini vericem ingilizcenizi geliştirmek için en iyi yollardan biri şüphesiz ki film izlemektir. bir süre sonra olayları küçükten anlamaya başlarsınız. kendinizi geliştirirsiniz ki buna şahit oldum kendimden biliyorum... lafı uzatmadan bulduğum ingilizce altyazı dizi film izleme sitelerini vereyim.
1 - ) Voscreen bunu zaten bir önceki yazım olan ingilizce nasıl geliştirilir ? adlı makalemde vermiştim. ama bu listede olmasını istedim çok yarayışlı bir sitedir. filmlerden veya dizilerden sizlere kesitler sunarak tahmin etminizi bilmenizi sağlar. deneyip öğrenmek için siteye giriş yapabilirsiniz. 2 - )  Ororo.tv Gerçekten google'da baktıgınız zaman en iyi sonuç Ororo.tv'den öğrenmekten geçiyor filmlerin çoğunu ingilizce altyazılı izleyebileceğiniz bir site ve zaten slogan'ıda Tv programlarını ve filmleri izleyerek ingilizce öğrenin. gerçekten ingilizce öğrenmek için en iyi…

En İyi Film İzleme Siteleri

bir çok film izlemişimdir. peki bu filmleri hangi siteden izledim ? hangilerini kullanıyorum en hızlı filmi hangi site atıyor hepsini size püf noktalarıyla yazımda anlatıcam. ve en iyi film izleme sitelerinin listesini oluşturacağım.
1 - ) FilmiFullizle.com filmifullizle.com domaini banlanınca filmifullizle.org geçti sitenin sahibi bilgin diye bir arkadaş sanırsam çok tanımıyorum ama çok film izlediğim bir siteydi. neden siteydi dedim çünkü artık yavaş film atmaya başladı yeni çıkan filmleri bulamıyorsunuz hemen bu sitede fakat önceden hızlıydı. bu sitenin belli bir kalitesi var onu korumakta halen doyasıya film izleyebilirsiniz. öyle sağda solda çok fazla reklam yok sade güzel bir temasıda var. güzel güzel izleyebilirsiniz. 2 - ) Filmakinesi.org Şuan filmleri bu siteden izliyorum nedeni ise filmleri hızlı atması hemde çok hızlı yükselmesi bu sitenin önceden piyasada yoktu yeni sayılır.. ama çok hızlı bir gidişat yakaladı. hızlı filmler atarak en çok film izlenen site haline geldi di…

0xc00000e9 Beklenmeyen güç hatası çözümü

0xc00000e9 An Unexpected I/O error has occured ( beklenmeyen güç hatası oluştu. ) bu hatayı laptop'umda aldım nedeni ise çok basit laptobu evde bataryayı çıkararak kullanıyorum haliyle benden başkası pcme oturunca gitmiş fişden laptopu çekmiş kapanmadan sonra bu hatayı almaya devam ettim. ama kesin çözümü çok basittir. bunun için farklı farklı yollar var hepsini bu yazıda topladım. ilk önce kendi çözdügüm methodla başlayalım.
1 - ) Method
Ben bu yöntemle çözdüm direk işletim sisteminize göre format cdnizi hazırlayın yada flashla bootable edin bir şekilde format ekranına girin örnek olarak benim pc win7 kullanıyorum diğer işletim sistemlerindede hemen hemen aynıdır. sol aşağıdaki bilgisayarınızı onarın yazısına tıklayıp yönergeleri izleyin eğer bir yedeğiniz varsa isterseniz yedeğinizi kurarsınız ama direk onar diyerekte pcnizi kurtarabilirsiniz. 100% çözüm yöntemidir. 2 - ) Method
Bilgisayarınızın bios ayarlarına girin. eğer girmeyi bilmiyorsanız internetten bios tuşunuzu ögrenip …